Νέες αφίξεις
Super Deals
Προπαραγγελίες
Δημοφιλέστερα
SKU: FEB200071

BARCODE: 9781632158925
16,49€
Η τιμή του προϊόντος περιλαμβάνει ΦΠΑ
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζεις 17 Πόντους
Στο καλάθι:
Διαθέσιμα: 0
Cover PaperbackΕκδότης Image ComicsΓλώσσα English
Περιγραφή

(W) Joshua Williamson (A/CA) Mike Henderson
Buckaroo, Oregon, has given birth to many infamous serial killers, but the worst was the Nailbiter. And now...is it possible he has a daughter? Could Alice's search for the truth about her parentage lead her to the origin of the serial killers?
A new tale of bloody horror by creators JOSHUA WILLIAMSON and MIKE HENDERSON!
Also collected for the first time, the Nailbiter story from the Nailbiter/Hack/Slash crossover special!
Fans of WYTCHES, OUTCAST, and THE WALKING DEAD will enjoy this thriller drama!
Collects NAILBITER #21-25 and the Nailbiter/Hack/Slash short story.

Σχετικά προϊόντα
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 1 Στο καλάθι:
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 1 Στο καλάθι:
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 1 Στο καλάθι:
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 2 Στο καλάθι:
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 2 Στο καλάθι:
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαθέσιμα: 1 Στο καλάθι:
ΠΑΡΑΔΟΣΗ
  • Αποστολή στην Ελλάδα με Boxnow: Μόνο 1,90€ (Δωρεάν άνω των 80,00€)
  • Αποστολή στην Ελλάδα: 2,90€ (Δωρεάν άνω των 80,00€)
  • Αποστολή στην Κύπρο με Boxnow: 8,00€ (Δωρεάν άνω των 100,00€)
  • Αποστολή στην Κύπρο: 8,00€ (Δωρεάν άνω των 100,00€)
  • Αποστολή στην Ευρωπαϊκή Ένωση*: 12,00€ (Δωρεάν άνω των 120,00€)
  • Αποστολή στον υπόλοιπο κόσμο: 35,00€
ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ
  • Visa ή MasterCard (Μέχρι 6 άτοκες δόσεις)
  • TBI Bank (Μέχρι 60 δόσεις)
  • PayPal
  • Braintree
  • Τραπεζική Κατάθεση
  • Αντικαταβολή (+1€)
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
  • Προστασία κατά την αποστολή
  • Ταχύτητα στην παράδοση
  • Δυνατότητα αγοράς με δόσεις για αγορές άνω των 100€
  • Δυνατότητα αντικαταβολής για Ελλάδα και Κύπρο
  • Επιστροφή εντός 15 ημερών
0 Προϊόντα
0,00
Το καλάθι είναι άδειο
Προβολή καλαθιού